Centrum Sztuki Dziecka na Targach Książki!

Będziemy obecni na
XIV Międzynarodowych Spotkaniach Targowych
KSIĄŻKA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY!

Mamy przyjemność ogłosić, że podczas tegorocznych Targów Książki będziemy nie tylko obecni na naszym stoisku, gdzie zapoznać się można z naszymi działaniami i pierwszymi jaskółkami o tegorocznym 20 Biennale Sztuki dla Dziecka, ale również prowadzić będziemy dwa działania, które odbęda się w sobotę 21 marca!

Pierwszym pozostaje adresowane do młodzieży i przeprowadzone na scenie spotkanie autorskie z Łukaszem Chrzuszczem oraz Maliną Prześlugą. Wydarznie rozpocznie się o 10:30 i trwać będzie do 11:15. Wydarznie poświęcone będzie tematom teatralnym (tego jak twrozy, pisac i reżyserować) w odniesieniu do spektaklu "Stopklatka" w reżyserii Łukasza Chrzuszcza (i z nim samym w roli głównej!) oraz na podstawie tekstu Maliny Prześlugi. Spotkanie poprowadzi Izabella Nowacka.

Drugim wydarzeniem są warsztaty muzyczne Ręce - Ciało - Rytm, które przeprowadzone zostaną w przestrzeni warsztatowej przez Michała Kowalonka o godzinie 12:30 - 14:30. Warsztaty składać sie będą z 20 minutowych setów poświęconych muzyce, którą dzieci wydobyć mogą z własnego ciała.

Poza tym możliwe będzie zaznajomienie się z naszymi publikacjami (w tym Biennalowymi), które dostępne będą na naszym stoisku

Serdecznie zapraszamy!

Data: 20 - 22 marca
Godzina: pt i sob 10-18, nie 10-16
Czas trwania: 3 dni
Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie - XIV Poznańskie Spotkania Targowe KSIĄŻKA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
Wiek uczestnika: 0-100
Wstęp: wolny