Forum nauczycieli i filmowców na 33. Ale Kino! - ruszają zapisy

Forum nauczycieli i filmowców jak co roku towarzyszy Festiwalowi Ale Kino! Tematem spotkania jest tym razem inna szkoła. Program Forum obejmuje wykłady, prezentacje i warsztaty i podzielony jest na trzy sesje. Pierwsza poświęcona będzie refleksji kulturoznawczej i filmoznawczej o tym, jak zmienia się rola szkoły we współczesnej kulturze. Podczas drugiej zaprezentowane zostaną projekty edukacji filmowej realizowane w szkołach i instytucjach kultury. Podczas trzeciej dokładnej analizie, w kontekście omawianego tematu, poddane zostaną wybrane dzieła filmowe, również te prezentowane są na Festiwalu. Warsztaty poprowadzą artyści: Dorota Kędzierzawska, Monika Kuczyniecka, Artur Reinhart oraz metodyk języka polskiego Ryszard Pempera.                                                                      

Kilka słów wprowadzenia do tematu znajduje się we wstępie napisanym przez dr Agatę Skórzyńską z Instytutu Kulturoznawstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Zachęcamy do lektury.

Ważne informacje:

Termin: 2 - 4 grudnia

W Forum można uczestniczyć po przesłaniu elektronicznego zgłoszenia (link na dole strony), otrzymaniu informacji potwierdzającej przyjęcie zgłoszenia oraz dokonaniu wpłaty w przypadku osób, które chcą skorzystać z zakwaterowania. 

Liczba uczestników Forum jest ograniczona. O zakwalifikowaniu się do udziału decyduje kolejność nadsyłanych zgłoszeń, które będą przyjmowane do 20 listopada lub do wyczerpania się wolnych miejsc.

Udział w Forum jest bezpłatny. 

Uczestnicy spoza Poznania, którzy chcą skorzystać z zakwaterowania, ponoszą opłatę w wysokości 100PLN od osoby na rzecz pokrycia części kosztów noclegów. Pozostałą cześć kosztów trzech noclegów (2/3, 3/4, 4/5 grudnia 2015) pokrywają organizatorzy.

Uczestnicy, którzy chcą skorzystać z noclegów, będą zakwaterowani w pokojach dwuosobowych w Hotelu Novotel Poznań Centrum w Poznaniu 

Dysponujemy 50 wolnymi miejscami noclegowymi – o przyznaniu ich osobom zainteresowanym decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat na konto organizatora podane po otrzymaniu potwierdzenia zakwalifikowania się do udziału. Wpłaty powinny być dokonane do 25 listopada 2015.

Koszty podróży oraz wyżywienia uczestnicy ponoszą we własnym zakresie.

Wszyscy uczestnicy otrzymują: 

- identyfikator umożliwiający wstęp na seanse (w miarę dostępnych miejsc),

- komplet materiałów promocyjnych.

Serdecznie zapraszamy!

Kontakt:

Agnieszka Krajewska (koordynator programowy)

Anna Naruszewicz (kontakt z uczestnikami)

61-64-64-478

forum@alekino.com

ZGŁOŚ SIĘ!

Materiały do pobrania

Inna szkoła - miejsce wspólne. Dr Agata Skórzyńska

Program Forum

Data2 - 4 grudnia
Kontakt61-64-64-478, forum@alekino.com