Ostatnia Scena Czytana w tym roku!

Po filmowym szaleństwie z Ale Kini! nie damy Wam czasu na oddech. Zapraszamy na Scenę Czytaną!

11 grudnia o godzinie 18.00 zaprezentujemy tekst Kuby Kaprala Nieważny głosSztuka znalazła się w finałowej trójce konkursu na sztukę teatralną dla dzieci lub młodzieży DEMOKRACJA. NIE TYLKO DLA DOROSŁYCH w ramach Gdańskiego Tygodnia Demokracji organizowanego przez Miejski Teatr Miniatura w Gdańsku w roku 2017.

Rzecz dzieje się u urnie wyborczej, gdzie spotykają się różne głosy. 

Jakub Kapral (rocznik 1979) – twórca teatralny związany z grupą Circus Ferus w Poznaniu. Wcześniej współpracował z Teatrem Ósmego Dnia, Usta Usta Republika, Strefą Ciszy, Porywaczami Ciał. Autor słuchowisk radiowych. Rowerzysta, bajkopisarz i dramatopisarz.

Scena Wspólna, 11 grudnia, godz. 18.00

wiek - od 12 lat

bilety - 4 zł

Czytają: Mariusz Puchalski, Gabriela Frycz, Małgorzata Łodej-Stachowiak, Mateusz Ławrynowicz, Łukasz Chrzuszcz, Sebastian Grek i Franek Styszyński

Opieka reżyserska: Dorota Abbe

Gość specjalny czytania: Kuba Kapral, autor tekstu

Każdy widz musi mieć bilet, bez względu na wiek (dziecko, rodzic, opiekun).

System Bilety24 pobiera dodatkową opłatę. Fakturę za bilety zakupione online można uzyskać po zaznaczeniu odpowiedniej opcji podczas zakupu. CSD nie może wystawić faktury za transakcje zawarte z systemem biletowym.

Bilety do kupienia również w Centrum Informacji Miejskiej (ul. Ratajczaka 44).

Informacji udziela Marta Maksimowicz, tel. 884 936 747 oraz Lucyna Perz, tel. 61 646 44 73, email: rezerwacje@csdpoznan.pl

Honorujemy Kartę Rodziny Dużej udzielając 50% rabatu jej posiadaczom.

Możliwość zakupienie biletów przed spektaklem tylko w miarę dostępności miejsc. Płatność kartą lub gotówką.

Szanowni Widzowie!
Informujemy, że osoby spóźnione nie będą wpuszczane na widownię a także nie otrzymają zwrotu pieniędzy za niewykorzystane bilety. Bardzo prosimy o punktualność.

Data: 11 grudnia
Godzina: 18.00
Miejsce: Scena Wspólna