Pierwsza Scena Czytana w tym sezonie!

18 września zapraszamy na "Karmelka" Marty Guśniowskiej, tekst nagrodzony w ostatnim Konkursie na Sztukę dla Dzieci i Młodzieży.

To kameralna, pełna humoru opowieść o Karmelku, psim dziecku, który bardzo chciałby być komuś przydatny. Szukając inspiracji wśród mieszkańców zagrody szczeniak przeżywa kolejne rozczarowania. Krowa uświadamia mu że pies nie może dawać mleka; dzięki owcy pojmuje, że z jego sierści nie uprzędzie się wełny; a kura nie pozwala, by szczeniak wysiedział choć jedno jajko. Dopiero kogut zgadza się, aby kundelek wyręczył go w porannym budzeniu. Doprowadza to do małej katastrofy, bo następnego dnia wszyscy... śpią do południa. Czy Karmelkowi uda się być komuś potrzebnym?

Scena Wspólna, 18 września, godz. 10.00

Marta Guśniowska - Karmelek

Czytają: Irena Dudzińska, Marcin Ryl-Krystianowski, Ela Węgrzyn

opieka reżyserska: Irena Dudzińska

Czytanie dla dzieci od 4 lat

Wszystkie wydarzenia odbywają się na Scenie Wspólnej (ul. Brandsteattera 1/Za Cytadelą)

Cena biletu na Scenę Czytaną - 4 zł

System Bilety24 pobiera dodatkową opłatę. Fakturę za bilety zakupione on-line można uzyskać po zaznaczeniu odpowiedniej opcji podczas zakupu. CSD nie może wystawić faktury za transakcje zawarte z systemem biletowym.

Informacji udziela Marta Maksimowicz, tel. 884 936 747 oraz Lucyna Perz, tel. 61 646 44 73, email: rezerwacje@csdpoznan.pl

Honorujemy Kartę Rodziny Dużej udzielając 50% rabatu jej posiadaczom.

Możliwość zakupienie biletów przed spektaklem tylko w miarę dostępności miejsc. Płatność gotówką.

Szanowni Widzowie!
Informujemy, że osoby spóźnione nie będą wpuszczane na widownię a także nie otrzymają zwrotu pieniędzy za niewykorzystane bilety. Bardzo prosimy o punktualność.

Data: 18 września
Godzina: 10.00
Miejsce: Scena Wspólna