Prezentacja programu 21. Biennale - zapraszamy!

Zapraszamy nauczycieli, pedagogów oraz animatorów na promocyjny spektakl muzyczny i towarzyszące mu spotkanie prezentujące program tegorocznej edycji 21. Biennale Sztuki dla Dziecka. 

Już taki jestem zimny drań, Sex appeal to nasza broń kobieca to tytuły piosenek, które znamy niemal wszyscy. To piękne i wpadające w ucho melodie, które śpiewał przed laty Eugeniusz Bodo. W najnowszym spektaklu muzycznym BODO ... tanga, Oksana Hamerska i Radosław Elis, aktorzy Teatru Nowego i Teatru Muzycznego w Poznaniu, będą nas przekonywać, że nie wszyscy mężczyźni to dranie, że kobiecy sex appeal nie musi być bronią śmiertelną, a godzina dziewiąta nie musi być jedyną, kiedy ONA i ON mogą się spotkać.

Spektakl odbędzie się w środę 12 kwietnia 2017 o godz. 18.00 w Scenie Wspólnej (Brandstaettera 1 / Za Cytadelą)

Aby dokonać rezerwacji miejsc uprzejmie proszę o wysłanie na adres mailowy: biennalerezerwacje@csdpoznan.pl zgłoszenia, które będzie zawierało imię i nazwisko nauczyciela oraz nazwę szkoły/ placówki.

Każda szkoła ma możliwość rezerwacji maksymalnie dwóch miejsc dla nauczycieli. W przypadku zespołów szkół, w których funkcjonuje np. szkoła podstawowa oraz gimnazjum limit ten wynosi cztery miejsca.

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Informację o przyjęciu zgłoszenia otrzymają Państwo wraz z potwierdzeniem rezerwacji mailowo.

 

Data: 12 kwietnia
Miejsce: Scena Wspólna