Scena Czytana ponownie. Zapraszamy w poniedziałek

Tym razem zaprezentujemy sztukę Trzy siostrzyczki Suzanne Lebeau.

Tekst jest retrospektywą, zapisem przebiegu przegranej walki z chorobą, jaką toczy sześcioletnia Alicja - główna bohaterka sztuki, a także narratorka własnej historii wypowiadająca się post mortem. Śmierć i choroba dziewczynki miały wpływ na życie całej rodziny - dlatego osobami dramatu są także siostry oraz rodzice Alicji. Lebeau mówi o niespodziewanej chorobie i śmierci dziecka wprost, nie próbując ukryć niewyobrażalnego bólu, jaki jest udziałem uczestników takiej rodzinnej tragedii. Jednocześnie tekst traktuje o miłości, nadziei i poczuciu bezpieczeństwa, jakie daje kochająca się rodzina. Choć rodzice i siostry Alicji muszą żyć bez niej, nadal mają siebie. Tragedia, jaką wspólnie przeżyli, jednoczy ich i umacnia, a także daje siłę, by wspierać osoby, które los doświadcza w podobny sposób.

Scena Wspólna, 8 maja, godz. 18.00

opieka reżyserska: Aleksander Machalica

Czytają: Julia Rybakowska, Alicja Juszkiewcz. Katarzyna Romańska. Anna Langner, Adam Machalica

Czytanie dla dzieci od 10 lat

Bilety do kupienia na Bilety24

Wszystkie wydarzenia odbywają się na Scenie Wspólnej (ul. Brandsteattera 1/Za Cytadelą)

Cena biletu na Scenę Czytaną - 4 zł

System Bilety24 pobiera dodatkową opłatę w wysokości 1 zł. Fakturę za bilety zakupione on-line można uzyskać po zaznaczeniu odpowiedniej opcji podczas zakupu. CSD nie może wystawić faktury za transakcje zawarte z systemem biletowym.

Informacji udziela Marta Maksimowicz, tel. 884 936 747 oraz Lucyna Perz, tel. 61 646 44 73, email: rezerwacje@csdpoznan.pl

Honorujemy Kartę Rodziny Dużej udzielając 50% rabatu jej posiadaczom.

Możliwość zakupienie biletów przed spektaklem tylko w miarę dostępności miejsc. Płatność gotówką.

Szanowni Widzowie!
Informujemy, że osoby spóźnione nie będą wpuszczane na widownię a także nie otrzymają zwrotu pieniędzy za niewykorzystane bilety. Bardzo prosimy o punktualność.

Data: 8 maja
Godzina: 18.00
Miejsce: Scena Wspólna